Kullanım Koşulları

Üyelik Sisteminin Gizlilik İlkesi

Üyelik sistemi ile beraber kullanıcı kendisinin belirleyebileceği bir “Kullanıcı adı” ve “Şifre” ye sahip olur. “Kullanıcı Adı” her üye için farklıdır. “Kullanıcı Adı” ve “Şifre” sadece kullanıcı tarafından bilinir. “Şifre” nin gizliliğinin sağlanması kullanıcının sorumluluğundadır. Firmamız kullanıcı ya ait özel bilgileri (e-mail adresi, adres, telefon vb.) 3. kişi ve kurumlara vermeyeceğini taahhüt eder.

İşlemlerin Yapılması

Üyelik işlemleri için hiçbir şart ve koşul gerektirmemektedir. Üyelik işlemi yapılmasının nedeni; alışveriş yapmanız, yaptığınız alışverişlerin kontrolünü sağlamak, geçmiş alışverişlerinizin kontrolünü yapmak. Ayrıca hediye puanlarınızın takibi ve indirim kazanma sansı yakalamak içindir. Sitemize üye olmak için ; ekranın sağ üst köşesinde bulunan “Üye Ol” sekmesine tıklayınız. Açılan pencerede “İsim, Soyisim,Email ve Şifre bilgileri zorunludur. Giriş yapmak için ; ekranın sağ üst köşesinde bulunan “Giriş Yap” sekmesine tıklayınız. Açılan pencerede sisteme kayıtlı bilgilerinizi giriniz. Şifrenizi unuttuysanız; ekranın sağ üst köşesindeki “giriş yap” sekmesinin alt tarafında “şifremi unuttum” sekmesine tıklayınız ve daha önceden sisteme giriş yaptığınız mail adresinizi giriniz ve mailinizi kontrol ediniz.Not: Önemsiz posta bölümüne bakmayı unutmayınız.

Üyenin Yükümlülükleri

a) Üye, Üyelik formunda doldurduğu alanlardaki bilgilerin doğruluğunu taahhüt eder. Bilginin hatalı ve noksan olduğu durumlarda doğacak aksaklıklardan dolayı sorumluluğun kendisine ait olduğunu kabul eder.

b) Üye, Firmamız Web Sitesi üzerinde ki servislerin ve yazılımların telif hakkının heryerehediye.com a ait olduğunu bilmelidir. Üye, Firmamız Web sitesi üzerinde ki hiç bir bilgiyi 3. şahıslar ile paylaşamaz.

c) Üyenin kullanıcı adı ve şifresini başka kişilerin kullanması tamamen üyenin sorumluluğu altındadır.

d) Üye şifresi ile yapılan işlemlerin sorumluluğu Üyenin kendisine aittir.

e) Üye sitedeki işlemlerin bitiminden sonra çıkış yapmak zorundadır.

Firma gerektiği takdirde web sitesinin çalışmasını askıya alabilir veya tamamen durdurabilir. Bu durumdan dolayı Firmamız üyelerine ve üçüncü şahıslara karşı hiçbir sorumluluğu olmayacaktır.

Yürürlülük

Kullanıcı kayıt formunu doldurup formun altında bulunan “Üyelik Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum” alanını onaylayıp Gönder butonuna bastıktan sonra bu sözleşme taraflar arasında süresiz olarak yürürlüğe girer.

Whatsapp Destek Hattı
x
İletişime geçmek için tıklayınız
Tıklayınız