En Farklı Anneler Günü Hediyeleri

Anneler Günü Hediyesi Seçimi

Anneler günü hediye seçimi yapmak konusunda herkes kararsızlık ya da zorluk çekiyor, bunu annenize verdiğiniz değere bağlayarak hepinizi tebrik ediyorum. Peki şimdi Annemizin değeri çok fazla bu değerin de karşılığını tutan bir hediye de çok ama çok pahalı mı olmalı? Tabi ki hayır çünkü annelerimizin değeri nasıl maneviyse hediyelerinin değeri de manevi olmalı. Nedir peki manevi değer yüksek olan hediye, tabi ki kişiselleştirilmiş olan, kişiye özel olan hediyeler. Anneniz için hazırlanan üzerinde annenizin fotoğrafı ya da birlikte bir fotoğrafınız olan ya da annenizin en değerlisi olan ailesiyle olan bir fotoğrafın basılı olduğu bir hediye annenizi en çok mutlu edecek olan hediyelerdir.

Bu bir tek anneniz için değil herkes için emin olun böyledir.  Anneye hediye için herkes bir bayan cüzdan düşünebilir evet bu sıradan ve normal bir şeydir ve her anne tabi ki çocuğundan gelen her hediyeyi beğenir ama eğer o cüzdanın üzerinde kendi ismi var ise çok çok daha etkili olur. ya da farklı bir örnek anneye hediye kesme tahtası, evet bir ihtiyaç elbetteki annelerimiz de sevinecektir peki ya annenizin ''dünyanın en iyi annesi'' ya da ''melek annem'2 yazılı kesme tahtaları üzerinde yemekler yaptığını düşünsenize. Kişiye özel anneler günü hediyelerinin anne hediyelerinden olan farkını anladığınızı varsayıyorum. 

Tabi bir de hamile olan anne adaylarımız var hamileye anneler günü hediyesi için görev babalarımıza yani baba adayı olan eşlere düşüyor.

Annelerimiz bizlerden gelen her hediyeden mutlu olurlar elbet ama biraz daha mutlu olmaları hediyelerine özellik katmak olacaktır.

Anne Nedir
Anne Kelimesi 14ncü yy da istanbul şivesiyle Ane olan ve sonrasında anne halini alan kelimedir. Daha öncesi de ana kelimesi ve bu kelimenin de bebek ağlamasından yani bebek seslenmesinden ortaya çıktığı bilinmektedir. Peki Ya kelime anlamı ile değil de gerçek anlamıyla anne nedir?
Anne çiçektir anne saf sevgi anne fedakarlığın beden bulmuş halidir, bazen çiledir anne sizin yerinize çekileni bazen de gurbettir, yıllarca görmediğiniz vatanımızmışçasına, Bir kaç saat için bile. Anne her şeydir ama, çocuk için anne değerini anlamak biraz geç olabilir.Umarım bu yazıyı okuyan herkes annesinin kıymetini erkenden bilenlerdendir. 
Anneyi asıl anne yapan çocuğun anneye olan değerinden değil annenin çocuğa olan değerindendir ve o değeri kainatta başka herhangi bir şeyle kıyaslamak mümkün değildir. Annenin çocuğa olan değerini farkeden kişi için de o anda ampul yanar ve annesinin değerini anlar, yani değerinin geç bilinmesinden kastım buydu. anne olmadan anlayamazsın kelimesi doğruluğu kanıtlanmıştır. Çünkü Herkes anlar bunu er ya da geç.


 

Whatsapp Destek Hattı
x
İletişime geçmek için tıklayınız
Tıklayınız