Konsept Hediye Kutularının Diğer Hediyelerden Farkı- Üstelik Kişiye Özel

Konsept Hediye Kutuları ile aslında ne hediye alsam sorusunun kafanızdaki alternatiflerin hepsinin içinde olduğu bir hediye alma imkanına sahip olursunuz. Konsept Hediye kutularının sunum şekli ve kutunun içindeki dolgunun da hediyeleri saklaması heyecan verici ve şaşırtıcı bir hediye deneyimi sunmaktadır.
Anneler günü hediyesi olarak kahve içmeyi seven anneniz için aldığınız konsept hediye kutusunda tek içimlik türk kahvesi türk kahvesi fincanı ve sunum için supla çıkan bir konsept hediye kutusu düşünün. Üstelik Bu hediyelerin üzerinde annenizin isminin fotoğrafının ya da onun için düşündüğünüz özel cümlelerin yer aldığını düşünün. Bu Hediye deneyimini ne pırlanta bir yüzük ne de altın bir kolye yaşatamaz emin olun. Evet altın kolye pırlanta yüzük annenize verdiğiniz değeri gösterir ve annenizi mutlu eder. Ama üzerinde Annenizin size küçükken söylediği bir cümlenin yazdığı bir hediye Annenizi mutluluktan ağlatır :)

Arkadaşınızın doğum günü ve arkadaşınızın hayran olup izlediği bir dizi var. O dizinin logosunun karakterlerinin ya da sözlerinin yazıldığı bir kupa bardaklı ve içinde de hemen sıcak su katıp içebileceği bir starbucks Latteli konsept hediye kutusu düşünün. Bu hediyenin dizi izlerken elinde düşmeyeceği kesin. İnanın unutamayacağı bir hediye olacaktır.

Aynı Şeyleri Babanız için kardeşiniz için ya da sevgiliye hediye olarak düşünebilirsiniz. Tüm sevdikleriniz için alabileceğiniz bu kişiye özel Konsept Hediye kutuları gerçekten de unutulmayacak hediye deneyimleri sunacaktır.

İsimli konsept hediye kutusu ya da Resimleri konsept hediye kutusu siz nasıl istiyorsanız o şekilde yapılmakta ve hazırlanmaktadır. 

 

Whatsapp Destek Hattı
x
İletişime geçmek için tıklayınız
Tıklayınız