Patlayan Kutu Nedir?

Patlayan Kutu Nereden Alınır?
 

Patlayan Kutu diğer kutuların aksine 4 kenarı birbirinden bağımsız olan ve toplam 3 kattan oluşan yapısı ile kapağı kaldırıldığında adeta çiçek gibi açılan kutu çeşididir. Adı her ne kadar kutu olup içine bir şeyler koyulacağı izlenimi yaratsa da patlayan kutu içine bir şey koyulmaksızın oldukça farklı bir hediye alternatifidir. 3 kat 4 kenar ile toplam 12 adet fotoğraf koyulabilen alanı olan patlayan kutularda taban ve kapak kısmına da fotoğraf ya da yazı yazılabilir.

Patlayan Kutu denildiğinde tabi ki bir çok özel gün ya da kişi için tasarlanmış olan modelleri ile akla ilk gelen adres heryerehediye.com dur.

En uygun fiyat garantisi ile ve fotoğraflarınızı da çıkartıp hazır olarak gönderen ve bunu en uygun fiyatlara yapan adres olarak müşterilerimize bu hizmeti vermek bizim için mutluluk vericidir. Patlayan kutunun tedarikçisi ve üreticisi olarak doğum günü  patlayan kutu ya da askere hediye patlayan kutu modelleri ile heryerehediye.com patlayan kutu model ve çeşitleri açısından en fazla modele sahip olan adrestir.

Patlayan kutunun yanında sevdiklerinize hediye edebileceğiniz farklı hediyelerle patlayan kutu kombinleri de bulunan heryerehediye.com bu konuda da sizi patlayan kutunun içine ne koysam konusunda da oldukça fazla fikir ve alternatife sahiptir.

Whatsapp Destek Hattı
x
İletişime geçmek için tıklayınız
Tıklayınız