Karton Yüz Maskesi

Karton Yüz Maskesi Nereden Alınır?

Kına geceniz mi var? Ya da yılbaşı gecesi için güzel bir organizasyon planınız mı var? Hangi gününüz olursa olsun o günü unutulmaz ve daha da eğlenceli bir hale getirme planlarınız varsa o halde  Karton Yüz Maskesi yaptırmadan sakın o eğlenceli gününüzün planını yapmayın. Tabi eğer o özel gününüz için bir maske yaptırmayı planlıyorsanız ziyaret etmeniz gereken adres tabi ki heryerehediye.com.
Doğum günü karton maskesi ya da Bekarlığa veda partisi için karton maske yaptırmanız o özel gününüze eğlence katacaktır. Sıradan hazır maskelerden ziyade sevdiğinizin resminden maske yaptırmak inanın çok ama çok daha fazla dikkat çekici olacak ve o günü unutulmaz bir gün haline getirecektir. Damat maskesi karton maskeler arasında en çok tercih edilenidir. Kızların kendi arasında yapmış oldukları bekarlığa veda gecesinin müthiş esprileri ve kahkahalara boğulmanıza sebep olacak kadar eğlenceli geçmesini sağlayacak olan, tabi ki damadın karton maskesi olacaktır.

Karton Maske Nasıl Yapılır?

Fotoğraf Karton maske siparişinizi heryerehediye.com adresinden sipariş vermek oldukça kolay ve zahmetsiz bir iştir. Çekim kalitesi iyi ve tam karşıdan çekilmiş olan bir portre fotoğrafı sipariş verirken sistem üzerine yüklemeniz yeterli.
Tasarım ekibimiz tarafından yüklenen fotoğrafınız gerekli grafiksel rötuş ve dekupe işlemlerinden sonra insan yüzüne en uygun ölçüler hesaplanarak göz delikleri açılmakta ve kulak kısımlarından birer delik açılarak lastik bağlantıları yapılarak siz müşterimize ertesi gün kargolanır ve karton maskeniz kullanıma hazır olarak adresinize ulaşır.

Whatsapp Destek Hattı
x
İletişime geçmek için tıklayınız
Tıklayınız