Yılbaşı Hediyesi Bizim Yılımız Olsun Ahşap Defter
Heryerehediye

Yılbaşı Hediyesi Bizim Yılımız Olsun Ahşap Defter

P00100891

49,90 TL

Renk:
Siyah
Kırmızı
Mavi

Sevgilinizle yanyana geçireceğiniz bir yılbaşı daha geliyor. Peki bu yılbaşında sevdiğiniz insana ne alacağınıza karar verdiniz mi? Cevabınız hayırsa size çok güzel fikirler sunmak için buradayız. Sevdiğiniz insanı bu yılbaşında aldığınız hediye ile şaşırtın. Klasik hediyeleri bir tarafa bırakın ve Yılbaşı Hediyeleri içerisindeki en İlginç Hediyeler den biri olan Ahşap Defter seçeneğine bir şans verin. Bu yılbaşının ilk saniyelerinden itibaren hediyenizin güzelliği ile sizin fırtınanız essin :)

Bir Yılbaşı Hediyesinden neler bekliyosunuz? diye düşündük ve sizin için Kişiye Özel Hediyeler fikirleri ürettik. İsim Yazılı Defter işte tamda burda devreye giriyor. Hem sevdiğiniz insana özel mesajınızın yer aldığı hemde isimlerinizin yer aldığı şirin tasarımlı Kişiye Özel Ahşap Defter bu yılbaşının gözdesi olmaya aday.

Üzerindeki kız ve erkek tasarımları, kar figürleri ve tabiki aşkın sembolü kalp.. Hem tasarımıyla cezbediyor hemde size özel olmasıyla.

Sevdiğiniz 2018'in en güzel notlarını en güzel anılarını Ahşap Deftere not alacak. Ve defteri her eline aldığında ona yazılmış o mutluluk verici not ile karşılaşacak. Mutluluğu her daim hissettireceksiniz :)

 

Yılbaşı Hediyesi Bizim Yılımız Olsun Ahşap Defter Özellikleri

  • Ahşap Defter 18x14 cm boyutundadır.
  • Mesajlı Defter üzerinde lazer kazıma özel tasarım bulunmaktadır.
  • Ve yine lazer kazıma işlemi ile mesajınız ve isimleriniz yazılarak üretilecektir.
  • Kişiye Özel ahşap Defter kalemi ile birlikte gönderilecektir.
  • Siparişiniz maksimum 2 günde kargoya verilecektir.
  • Kapıda Ödeme Mevcuttur.
  • Mutlu Günlerde Kullanın.

Whatsapp Destek Hattı
x
İletişime geçmek için tıklayınız
Tıklayınız