Kişiye Özel Ahşap Flaş Bellek 16 GB
Kişiye Özel Ahşap Flaş Bellek 16 GB
Kişiye Özel Ahşap Flaş Bellek 16 GB
Kişiye Özel Ahşap Flaş Bellek 16 GB
Heryerehediye

Kişiye Özel Ahşap Flaş Bellek 16 GB

P00100835

199,90 TL

İçinde bulunduğumuz çağ teknoloji çağı. Artık telefonlarla fotoğraf çekebiliyor, laptoplarla bütün işlerimizi halledebiliyoruz. Anılarımızı cebimizdeki küçük telefonlarımızda saklıyoruz. Bütün ödevlerimizi, iş hayatındaki sunumlarımızı bilgisayarlarımızda hazırlayabiliyoruz. Ama bazen sadece bunlarla değil bazı küçük yardımcılara da ihtiyacımız olabiliyor. Kolaylıkla cebinizde bile taşıyabileceğiniz küçük flaş bellekler hayatınızı daha da kolaylaştıracak. İster fotoğraflarınızı saklamak için isterseniz ödevlerinizi veya sunumlarınızı taşıyabileceğiniz ve tamamen size özel olan Kişiye Özel Ahşap Flaş Belek heryerehediye.com'da sizlerin beğenisine sunuluyor.

Artık okulda veya ofisinizde hangi flaş belleğin size ait olduğunu anlamak çok kolay. Çünkü üzerine isimleriniz lazer işlemi ile kazınıyor. Ahşap Flaş Bellek istediğiniz isim soyisim kazınarak üretilecektir. 16 GB kullanım alanı olan İsim Yazılı Flaş Bellek bir tıkla kapınıza geliyor.

İstediğiniz zaman kullanabileceğiniz Kişiye Özel Flaş Bellek hediye olarakta alınabilecek en kullanışlı hediyelerden bir tanesidir.

İsimli ahşap flash bellek erkeğe hediye olarak düşünülebileceği gibi babalar günü hediyesi olarakta babanıza güzel bir hediye seçeneği olabilir.

Kişiye Özel Ahşap Flaş Bellek Özellikleri

  • Ahşap Flaş Bellek üzerine İsim Soyisim lazer ile kazınarak üretilecektir.
  • Kişiye Özel Flaş Bellek 16 GB'dır.
  • Maksimum 2 günde kargoya verilecektir.
  • Kapıda Ödeme Mevcuttur.
  • Mutlu Günlerde Kullanın.

Whatsapp Destek Hattı
x
İletişime geçmek için tıklayınız
Tıklayınız