Sevgililer Günü Hediyesi Love is Seti
Sevgililer Günü Hediyesi Love is Seti
Sevgililer Günü Hediyesi Love is Seti
Sevgililer Günü Hediyesi Love is Seti
Heryerehediye

Sevgililer Günü Hediyesi Love is Seti

P00100668
%20İndirim

179,88 TL 224,90 TL

Sevgilinizi mutlu etmenin yolunu arıyorsanız işte size muhteşem fırsat. Sevgilinizi hem romantik hemde çok tatlı bir hediye ile mutlu etmeye ne dersiniz? Çoçukluğumuzda çok sevdiğimiz şıpsevdi karekterleri artık sevgilinizi mutlu etmek için bekliyor. Sevgililer Gününde, Askere Hediye veya herhangi bir özel günde sizde sevgilinize Love İs Hediye Seti satın alın. İçinde onu mutlu edecek herşey bulunan Sevgililer Günü Hediyesi Setimiz sevgililer gününü beklemeden hemen sipariş edeceğiniz sevimli bir hediye seçeneği. Şıpsevdi karakterleriniz güzel cümleleriyle bezenmiş olan kartları tek tek okuyan sevgiliniz eminiz bu hediyeye bayılacak.

Hediye konusunda değişiklikten yanaysanız aradığınız hediyeler heryerehediye.com'da. Hem ilginç hem Kişiye Özel hemde özel setleriyle hediyenizi özel kılan alternatiflerimizle sevgilinizi mutlu etmek çok kolay.

Sevgililer Günü Hediyesi Love İs Seti üzerinde şıpsevdi karekterlerinin yer aldığı kenden kapaklı bir kupa bardak, yine şıpsevdi karakterleriyle kaplanmış özel bir defter, kupa bardak içerisinde şıpsevdi sakızları, ve şıpsevdi karakterleriniz o çok sevdiğimiz cümlelerinin yazdığı kartlarla birlikte set halinde gönderilmektedir.

Sevgililer Günü Hediyesi Love İs Seti Hakkında

  • Sevgililer Günü Hediyesi özel bir settir ve içerisinde şıpsevdi karakterlerinin yer aldığı kupa bardak, defter, sakız ve kartlar yer almaktadır.
  • Set halinde gönderilmektedir.
  • Siparişiniz maksimum 2 günde kargoya verilecektir.
  • Mutlu Günlerde Kullanın.

Whatsapp Destek Hattı
x
İletişime geçmek için tıklayınız
Tıklayınız