Sevgililer günü hediyesi

Sevgililer günü insanların çoğunun elini ayağını dolaştıran bir gündür. Sevgililer günü hediyesi ne alacağız diye sağda solda koşturan insanlara şubat ayı içerisinde bir hayli rastlanır. Oysa bu kadar da zor olmamalı sevgiliye hediye seçmek.sevgililer günü Hediyesinin en makbul ve en samimi olanı tabi ki pahada ağır olan değil, duyguda ağır olandır. o yüzden en dudak uçuklatacak hediyeler dense en kalp titretecek hediyeleri sizlere sunuyoruz.Sevgililer günü hediyesi almadığınız tek bir yılınızın olmaması dileğiyle. 

 

Tabi ki sevgiliye hediye almak çevrenizdeki insanlar arasında hediye seçimi en zor olan kişi olacaktır. Peki sevgiliye ne hediye alınır sorusunun cevabı ne olmalıdır.

Erkek sevgiliye ne hediye alınır

Sevgiliye Hediye seçiminde tabiki öncelikli olarak dikkat etmemiz gereken konu cinsiyete göre hediye seçimi olacaktır. eğer bir erkek sevgiliye alınacak bir hediye aranıyorsa ihtiyaçları göz önünde bulundurularak bir seçim yapılabilir. Çünkü erkeklerin çoğu romantizm den uzak olduğu için alınan hediyelerin kullanılabilirliği onlar için önemlidir.

Erkek sevgiliye alınacak hediyeler diye düşünüldüğünde herkesin aklına tabiki en klasikler olarak kıyafet ayakkabı saat parfüm gibi alternatifler gelirken. Eğer zaten bunları aldık farklı bir şey olsun diye düşünmeniz gerekiyorsa burada yine ihtiyaç ve zevklere yönelik hediyeler seçilebilir.

İlk akla gelenlerden tabi ki cüzdan çakmak tespih anahtarlık... Bunların neresi farklı hediye diyenlerdenseniz tabiki bir hata içindesiniz. bunlar standart hediyeler arasında olabilir evet ama unutmayın en değerli hediye ona özel olarak hazırlanan hediyelerdir.  pahalı ama sadece gösterişi olan bir hediye dense üzerinde isminizin resminizin olduğu bir sevgililer günü hediyesi tüm hediyelerden daha değerli olacaktır. 

sevgiliye alınacak kişiye özel hediyeyi değerli kılan ürünün kendisi değil üzerinde değer verdiği insanların isminin resminin olmasıdır. İsim ya da resim kendisi eşi çocuğu annesi babası vs olabilir.

En basitinden üzerinde Caner ve tuğba yazan bir cüzdan mı daha değerlidir sizin için yoksa bir telefon mu? tabi ki manevi değerler maddi değerlerden her zaman daha üstündür. eğer bu soruya telefon cevabı verenlerdeseniz zaten ilişkinizi gözden geçirmenizde fayda olacaktır :)


Bayana Sevgililer günü hediyesi konusuna gelince tabi iş biraz değişiyor burda kullanımı mümkün olan hediyeler tabiki yine alternatifler arasından ayakkabı giyim parfüm gibi klişe hediyeler ama yine bayana sevgililer günü hediyesi olarak ta farklı bir alternatif arayışı içindeyseniz kişiye özel olarak hazırlanan sevgiliye hediye seçenekleri daha değerli olacaktır.

Örnek vermek gerekirse resimlerinizin asılı olduğu bir ip mandal dahi çoğu hediyeden daha çok mutlu edecektir onu. ya da egzantirik bir seçim olan patlayan kutu ürünümüz onları yalnızca mutlu etmekle kalmayıp aynı zamanda ağzını açık bırakabilir.

Bunu gibi birçok bayana sevgililer gübü hediyesi alternatifi üretmemiz mümkün! yine en çok tercih edilenler arasında olan fotoğraflı yastık hediyemiz modası geçmeyecek alternatifler arasında.

Bayan sevgiliye hediye Kupa bardak, isimli defter ya da sevgilinize alacağiniz resminizden hazırlanmış bir puzzle...

Kısacası sevgililer günü hediyesi seçiminde gül parfüm kıyafet ayakkabı saat vs tabiki mutlu eder, unutulmamak çok önemlidir bir ilişkide ama aynı zaman fark yaratmak şaşırtmak ve değer katmaksa istediğiniz sevgiliye hediye seçiminizi kişiye özel hediyelerden yani kişiselleştirilebilen, sizin için özel olarak hazırlanabilen hediyelerden seçerseniz bu her zaman daha unutulmaz ve daha değerli olacaktır. 

Whatsapp Destek Hattı
x
İletişime geçmek için tıklayınız
Tıklayınız