Askere Hediye İsim Yazılı Ahşap Defter
Heryerehediye

Askere Hediye İsim Yazılı Ahşap Defter

P00100836

49,90 TL

Renk:
Siyah
Kırmızı
Mavi

Gurbete askerliğe gidecek arkadaşınıza veya sevdiğinize hediye edebileceğiniz en özel Ahşap Defter ile karşınızdayız. Askere Hediye kategorisindeki en özel hediyelerden bir tanesi olan İsim Yazılı Defter sevdiğinizi yalnızlıktan kurtaracak. Askerde sizi düşündüğü her an deftere duygularını yazabilecek ve sizle konuşuyormuş gibi hissetmesini sağlayacak. Askere Hediye İsim Yazılı Defter sevdiğinizin her daim gurbette yanında olacak.

Ahşap yapısı üzerine ay ve yıldız tasarımı ve sevdiğinize söylemek istediğiniz mesaj ve isimle üretilecek olan Kişiye Özel Defter askere hediye edilebilecek en özel hediyelerden birtanesi olacak.

Askerdeki sevdiğinizin anılarını yazabileceği Ahşap Defter heryerehediye.com'da sizlerin beğenisine sunuluyor. Hediye ettiğiniz Asker Hediyesi Defter içini dilerseniz daha önceden kendiniz güzel sözlerle doldurabilir sevdiğinizin bunları okumasını sağlayabilirsiniz. Ya da sevdiğiniz askerde iken duygularını yazar ve siz döndüğünde ne kadar özlem duyduğunu sevdiğinizin cümlelerinde okursunuz. Bu özellikleri ile en sevilen hediyelerden bir tanesi olan İsim Yazılı Defter tek tıkla kapınıza geliyor...

Askere Hediye İsim Yazılı Ahşap Defter Özellikleri

  • Askere Hediye Ahşap Defter 18x14 cm boyutundadır ve 200 sayfadır.
  • İsim yazılı defter üzerinde lazer kazıma özel tasarım bulunmaktadır.
  • Ve yine lazer kazıma işlemi ile isim soyisim ve mesajınız kazınarak üretilecektir.
  • Kişiye Özel Ahşap Defter yanında kalemi ile birlikte gönderilecektir.
  • Kapıda Ödeme Mevcuttur.
  • Mutlu Günlerde Kullanın.

Whatsapp Destek Hattı
x
İletişime geçmek için tıklayınız
Tıklayınız