Yılbaşı Hediyesi Sevimli Çiftler Yastık
Yılbaşı Hediyesi Sevimli Çiftler Yastık
Yılbaşı Hediyesi Sevimli Çiftler Yastık
Heryerehediye

Yılbaşı Hediyesi Sevimli Çiftler Yastık

P00100897

149,90 TL

Eski yıl geride kaldı, şimdi yepyeni bir yıl geliyor. Yeni yılın ilk dakikalarından itibaren sevdiğiniz insana özel hissettirmek ister misiniz? Siz yanyana olduğunuz sürece her yıl çok özel her yıl birbirinden daha değerli. Anılarınız her yıl daha özel oluyor. Siz yanyanayken çok güzelsiniz :) Sevdiğiniz insanı daha mutlu edecek şeyler ise alacağınız hediyeler. Bir hediyeden çok daha fazlası olan Kişiye Özel Yastık, üzerinde sevdiğiniz insana özel mesajınız yazılarak üretilecektir.

Üzerindeki sevimli tasarım sevgililer sizi temsil ediyor. Ve sizin mesajınızla Yılbaşı Hediyesi Yastık daha sevimli daha özel hale geliyor. Her baktığında sizi hatırlatacak, sevdiğiniz insana özel sözlerin yer aldığı Mesajlı Yastık bu senenin ilk ve en güzel hediyesi olacak.

Bir ömrü birlikte geçirmek istediğiniz sevdiğinize en özel hediyeleride verseniz az kalır biliyoruz. Ama özel hissetmeye aşkınıza alevlendirmeyede ihtiyacınız var. Bu sebepten ona alacağınız pahada hafif ama sevdiğinizi tam kalbinden vuracak en özel Yılbaşı Hediyeleri bir tıkla kapınıza geliyor.

İstediğiniz heryerde kullanabileceğiniz dekoratiflik açısından çok sevimli duran İsim Yazılı Yastık sevdiğinizi bu yılbaşında çok mutlu edecek. Durmayın sizde sevdiğiniz insanın yüreğini bu Kişiye Özel Hediye ile ısıtın :)

Yılbaşı Hediyesi Sevimli Çiftler Yastık Bilinmesi Gerekenler

  • Yılbaşı Hediyesi Yastık 38 x 38 cm boyutundadır.
  • En net ve kaliteli sonuçlar veren baskı tekniği ile üretilmektedir.
  • Kişiye Özel Yastık üzerine isimleriniz ve mesajınız yazılarak üretilecektir.
  • Yastık dolgusu, kaliteli astar ve silikonlu elyaf içi ile birlikte gönderilecektir.
  • Yastık içi çıkartılıp kılıfı yıkanabilir.(düşük sıcaklıklarda yıkanması tavsiye edilir.)
  • Maksimum 2 günde kargoya verilecektir.
  • Kapıda ödeme mevcuttur.
  • Mulu Günlerde Kullanın.

Whatsapp Destek Hattı
x
İletişime geçmek için tıklayınız
Tıklayınız