Yılbaşı Hediyesi Mutlu Yıllar Yazılı Benzinli Çakmak
Heryerehediye

Yılbaşı Hediyesi Mutlu Yıllar Yazılı Benzinli Çakmak

P00100895

149,90 TL

Yepyeni bir yıl geliyor. Bu yıl sevdiklerinize özel hediyeler almaya ne dersiniz? Hem sürekli yanında taşıyabileceği hem sizi hatırlatacak bir hediye alternatifi olan Kişiye Özel Çakmak üzerine istediğiniz mesajınız veya hediye edeceğiniz sevdiğinizin ismi yazılarak İsim Yazılı Çakmak olarak hazırlanacaktır. Her elini cebine attığında sizin hediyenizle karşılacak olan sevdiğiniz yılbaşının ilk dakikalarından itibaren mutluluğu iliklerinde hissedecek :)

Yılbaşı Hediyeleri seçeneklerinden biri olan Mesajlı Çakmak, Erkeğe Hediye olarak alabileceğiniz en şık alternatiflerinden bir tanesi olacaktır.

Bir hediyeyle mutluluğu en düst düzeye çıkarabileceğinizi hiç düşünmüş müydünüz? Biz size bunun sözünü veriyoruz hediye ettiğiniz sevdikleriniz Benzinli Çakmak hediyesini gördüklerinde mutluluğu en üst seviyede hissedecekler.

Üzerinde yılbaşı ruhunu yansıtacak tasarım geyik figürleri ve 2018 yazısı bulunan çakmak üzerine mesajınız lazer işlemi ile kazınarak üretilecektir.

Lazer işlemi sayesinde üzerinde ki mesajınız yıllarca eskimeden kalacaktır. Sevdiğiniz her baktığında içi ısınacak ve hiç unutamayacağı bir 2018 hediyesi olacak :)

Yılbaşı Hediyesi Mutlu Yıllar Yazılı Benzinli Çakmak Hakkında

  • Yılbaşı Hediyesi Çakmak üzerine mesajınız lazer ile kazınarak üretilecektir.
  • Mesaj Yazılı Çakmak Metaldir.
  • Gazı bittiğinde kolayca doldurulabilir.
  • Siparişiniz maksimum 2 günde kargoy verilecektir.
  • Tüm çakmak çeşitlerinde kapıda ödeme mevcuttur.
  • Mutlu Günlerde Kullanın.

Whatsapp Destek Hattı
x
İletişime geçmek için tıklayınız
Tıklayınız