Sevgililer Günü Hediyesi Dilek Şişeli Tişörtlü Ayıcık
Sevgililer Günü Hediyesi Dilek Şişeli Tişörtlü Ayıcık
Sevgililer Günü Hediyesi Dilek Şişeli Tişörtlü Ayıcık
Heryerehediye

Sevgililer Günü Hediyesi Dilek Şişeli Tişörtlü Ayıcık

P00100656

54,90 TL

Sevgiliye Hediye Sevimli Ayıcığın size bir süprizi var.. hemde öyle bir süprizki bunu biz de bilmiyoruz.

Bu ayıcıklar sevgililer günü hediyelerinin en büyük hitlerindendir her zaman ama bu ayıcığımızın diğer ayıcıklardan bir farkı var? Farkı şu ki bu ayıcığın tişörtüne istediğiniz kişiye istediğiniz mesajı iletebilirsiniz! tabi ki sadece tişörtünde değil bu ayıcığın elindeki kutucukta da 365 adet yılın her günü için güzel sözler yer alan kalp notlar mevcut ve en önemlisi de bir dilek şişesi mevcut?

Dilek şişesinin içinde karışık olarak hazırlanmış onlarca dileğin arasından seçilerek okunmadan koyulan bir dilek seçilip koyuluyor...
Ve aynı şekilde şişenin içinde bulunan küçük metal simge de onlarca seçeneğin arasından seçiliyor.ayrıca bu simge şişenin ucundaki deri ip ile birlikte uğurlu bir bileklik olarak kolunuza giriyor?
Dipnot; eğer dilek mesajındaki dilek ile şişenin içindeki tılsımın konusu birbiriyle uyumlu olursa bu gerçekten büyük bir rastlantı olacak ve belki de dileğiniz gerçek olacaktır.

Bence bu hediye sıradan bir hediyenin yanında gerçekten tılsımı olan ayrıca da çok ama çok şirin bir hediye seçeneği olacaktır.

Sevgililer günü hediyesi olarak farklı ve özel bir şey arıyorsanız, aldığım hediye de bir anlam olmalı bir mesaj vermeli diyorsanız Sevgiliye Hediye Sevimli Ayıcık içinde 100 lerce mesaj ve tılsımlı bir dilek içeren güzel bir alternatif olacaktır.

Sevgiliye Hediye Sevimli Ayıcık 25 x 20 cm boyutlarında
Önündeki kutu kalp desenli ve 12 x 10 x 7 cm boyutlarındadır

Dilek şişemiz ise 7 cm boyunda ve içinde deri ipi bulunan uğurlu bir bileklik ve içinde küçük bir dilek barındıran bir fermanı bulunmaktadır.


Diğer sevigliler gübü hediye alternatiflerimize BURADAN Ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı
x
İletişime geçmek için tıklayınız
Tıklayınız