Sevgililer Gününe Özel Aşıklar Kupa Bardak
Sevgililer Gününe Özel Aşıklar Kupa Bardak
Sevgililer Gününe Özel Aşıklar Kupa Bardak
Sevgililer Gününe Özel Aşıklar Kupa Bardak
Heryerehediye

Sevgililer Gününe Özel Aşıklar Kupa Bardak

P00100935

119,90 TL

Özel Kupa Kutusu İster misiniz:
Özel Hediye Kutusu
Standart Koli Kutu
DEĞİŞTİR

Sevdiğinizin her daim yanında bulunacak, sadece bulunmakla yetinmeyip aynı zamanda da içini ısıtacak bir hediye fikri kulağa nasıl geliyor? Evet bu kadar tatlı bir hediye tabiki sizin için Heryerehediye.com'da. Ama sizi şaşırtacak detaylarla. Sevgililer Günü Hediyesi kupa bardak üzerinde çok tatlı tasarımlarıyla birlikte sadece size özel Kişiye Özel Hediyeler olarak üretilmektedir.

Her detayı birbirinden farklı her detayı mutluluk sebebi olan Kişiye Özel Kupa Bardak sevdiğiniz insanın her daim içini ısıtacak. Bir kupa bardaktan çok daha farklı olan Resimli Kupa Bardak üzeri iki tarafı birbirinden farklı olarak tasarlanmıştır. Bir tarafında kalpler içerisinde size ait en özel fotoğrafınız diğer tarafında ise mesajınız, isimleriniz ve tarih yazılı Kupa Bardak ne taraftan bakarsanız o taraftan size özel :)

Size özel kupa bardağı sevdiklerinize ister Doğum Günü Hediyesi ister Yıldönümü Hediyesi isterseniz Sevgililer Günü Hediyeleri olarak hediye edebilirsiniz.

Tasarlamış olduğumuz kupa bardağın her duruma uyum sağlama özelliği vardır. Dikkat edin hediyeyi gören sevdiğiniz direk boynunuza atlayacaktır :)

 

Sevgililer Gününe Özel Aşıklar Kupa Bardak Hakkında;

  • Kupa bardak 8x10 cm boyutundadır.
  • Sevgiliye hediye Kupa Bardak porselen olup uzun süreli kullanım ömrüne sahiptir.
  • Kişiye Özel Kupa Bardak 2 taraflıdır. Bir tarafında fotoğrafınız basılacaktır. Diğer tarafında ise mesajınız, isimleriniz ve tarih yazılacaktır.
  • Sipariş vermiş olduğunuz kupa bardak Maksimum 2 günde kargoya verilecektir.
  • Vereceğiniz tüm siparişlerde Kapıda Ödeme Mevcuttur.
  • Mutlu Günlerde Kullanın.

Whatsapp Destek Hattı
x
İletişime geçmek için tıklayınız
Tıklayınız