Kişiye Özel Mutluluktan Uçuyoruz Kupa Bardak
Kişiye Özel Mutluluktan Uçuyoruz Kupa Bardak
Kişiye Özel Mutluluktan Uçuyoruz Kupa Bardak
Heryerehediye

Kişiye Özel Mutluluktan Uçuyoruz Kupa Bardak

P00100520

119,90 TL

Özel Paketleme İster misiniz:
Kupa bardak Özel Kutu
Standart Koli ile gönderilsin.

Mutluluktan uçan sevgililer,içi içine sığmayan aşıklar. Kişiye Özel Mutluluktan Uçuyoruz Kupa Bardak tamda sizin duygularını anlatıyor.Herkesin Hayatında mutlaka en az bir kere yaşadığı bir duygu aşk ve tam anlamıyla ifade etmesi mümkün olmasa da ayaklarınızın yerden kesildiği ifadesi bunu en iyi anlatanlardan biri.

Sevginizi aşkınızı duygularınızı tam anlamıyla ifade edecek olan bu Kişiye Özel Mutluluktan Uçuyoruz Kupa Bardak ile sevgilinize aşkınıza eşinize ona olan duygularınızı tarif edebilirsiniz.

Sevgiliye hediye alternatiflerinde iyi bir seçenek olacaktır bu hediyemiz.Doğum günü hediyesi ya da yılbaşı hediyesi olarakta düşünebileceğiniz bu kupa bardak sizi size anlatıyor. 
 

Kişiye Özel Mutluluktan Uçuyoruz Kupa Bardak Hakkında Bilinmesi Gerekenler

  • Sevgiliye hediye kupa bardak Seramik malzemeden üretilmiş ve 1 adet fiyatıdır
  • Kupanın üzerine uyguladığımız baskı 40 - 80 derecelik yıkamalara dirençli olup daha uzun ömürlü baskı için elde yıkanılması önerilmektedir.
  • Kişiye Özel Mutluluktan Uçuyoruz Kupa Bardak Sihirli ya da düz beyaz olarak satılmakta olup dilediğiniz modeli fiyatın bulunduğu kısmın altından seçebilirsiniz
  • Kupa bardaktaki size özel bilgiler isimleriniz ve 1 adet mesaj olup özel istekleriniz için ödeme kısmında bulunan müşteri notu kısmına özel isterklerinizi belirtebilirsiniz.
  • Sipariş verdiğiniz ürünün 2 iş günü üretim süreci bulunmakta olup sipariş yoğunluğuna göre daha erken gönderilme durumu olabilir.ileri tarihli gönderileriniz için lütfen gönderilmesini istediğiniz tarihi belirtmeyi unutmayın.

Whatsapp Destek Hattı
x
İletişime geçmek için tıklayınız
Tıklayınız