Kişiye Özel İsim Yazılı Ahşap Defter
Heryerehediye

Kişiye Özel İsim Yazılı Ahşap Defter

P00100841

49,90 TL

Renk:
Siyah
Kırmızı
Mavi

Sevdiğiniz insanları mutlu etmenin en kolay yollarından biri hediye almaktır. Hediye seçerken sizde değişik ve şıklıktan yanaysanız işte size fırsat. İster sevdiğinize ister babanıza, annenize en yakın dostunuza, arkadaşınıza hediye edebileceğiniz tamamen ona özel bir hediye alternatifi. Her daim kullanabileceği, yanında her daim taşıyabileceği bir hediye olan Kişiye Özel Defter üzerinde sevdiğinizin ismi yazılmış bir şekilde üretilecek.

Hem şık olması sebebiyle hem de en kullanılan hediye olması sebebiyle sıradan bir defterden çok uzak olan İsim Yazılı Defter sevdiğiniz insanın aldığı en güzel hediye olacak.

Kişiye Özel İsim Yazılı Defter ahşap dış yapısıyla ve üzerindeki tasarım sayesinde görünüm olarak en şık alternatiflerden bir tanesi. Hem uygun fiyatı hem şıklığı ve güzelliği üzerinde taşıyan Kişiye Özel İsim Yazılı Defter size özel heryerehediye.com'da sizlerle beraber.

Kişiye Özel Hediyeler seçeneklerinin bolca bulunduğu sitemizde sizde kendinizi bulduğunuz hediyelere bir tıkla sahip olabilirsiniz :)

Kişiye Özel İsim Yazılı Defter Özellikleri

  • Ahşap Defter 18x14 cm boyutlarında 200 sayfadır.
  • İsim yazılı defter Lazer Kazıma ile hazırlanıyor.
  • Üzerine istediğiniz isim soyisim kazınarak Kişiye Özel hazırlanıyor.
  • Kişiye Özel Defter yanında kalem ile birlikte gönderilmektedir.
  • Maksimum 2 gün içerisinde kargoya verilmektedir.
  • Mutlu Günlerde Kullanın.

Whatsapp Destek Hattı
x
İletişime geçmek için tıklayınız
Tıklayınız