Amigurumi Organik Renkli Palyaço Modeli
Heryerehediye

Amigurumi Organik Renkli Palyaço Modeli

P00101032

149,90 TL

Oyuncak Boyutu:
40-45 cm
55-60 cm

Çocuğunuza organik bir uyku arkadaşı mı arıyorsunuz? Evet doğru adres burası. Farklı modellerle organik oyuncak amigurumiler heryerehediye.com da.
Sağlıklı bir uyku arkadaşı.Organik ipliklerle el emeği göz nuru sağlıklı oyun arkadaşları. 

Hepimizin çocukluğunun unutulmaz anılarının başrollerinde bir oyuncak vardır ya işte çocuğunuzun anılarında yer edecek olan oyuncakta bu örgü organik palyaço bebek olabilir.
Palyaçolar bildiğiniz gibi her çocuğun en sevdiği karakterlerin başında gelendir. Ve biz de bunu düşünrek çocuğunuza arkadaş olarak en uygun karakterin palyaço olacağını düşünüp bunu çocuklarını için özenle organik ipler kullanarak tasarladık ve üretimini gerçekleştirdik.

Organik oyuncak amigurumiler modellerine ve zorluklarına göre bir çok çeşide ayrılmaktadır? detaylı ya da basit işlemlere sahip olabildikleri için örme işlemleri değişkenlik göstermekte ve işçilik oranlarına göre fiyatlandırılmakta ve ölçülendirilmektedir. Bu palyaço uyku arkadaşı oyuncak bebek 3 farklı boy olarak üretilmekte olup fiyatlandırması aynı oranda yapılmaktadır.

Çocuğunuzun sağlığı açısından zararsız olan organik örgü ipleri ile hazırlanan bu organik oyuncak örgü bebekleri içiniz rahat şekilde çocuğunuz olduğu ortamlarda kullanabilir yatağına uyku arkadaşı olarak koyabilirsiniz.

Küçük Boy Palyaço örgü bebek  25 -30 cm aralığında
Orta Boy Olanı 40-45 cm aralığında
Büyük boy olan palyaço bebeğimiz 55-60 cm aralığındadır.
 

Whatsapp Destek Hattı
x
İletişime geçmek için tıklayınız
Tıklayınız