Amigurumi organik örgü oyuncak bebek
Heryerehediye

Amigurumi organik örgü oyuncak bebek

P00101035

79,90 TL

Oyuncak Boyutu:
45-50 cm
55-60 cm

Amigurumi organik örgü oyuncaklar çocuklarınız için sevimli bir uyku arkadaşı ve oyun arkadaşıdır.annelerimiz bize eskiden bez bebekler yapardı ve onlar bizim için hem uyku hem de oyun arkadaşı olurdu bizler halen anılarımızda bu sevimli uyku ve oyun arkadaşımızı hatırlarız kimbilir belki içimizde halen saklayanımız da vardır. 

İşte bizde bu yeni nesil amigurumi organik örgü bebekleri çocuklarımız için ürettik onlarında büyüdüklerinde anılarında mutlulukla hatırlaya bilecekleri bir oyun arkadaşı ve uyku arkadaşı olabilir.
Organik ve canlı renkli iplerle örülmüş el emeği göz nuru amigurumi birbirinden sevimli ve farklı modelleri ve uygun fiyatları ile heryerehediye.com sizlerle...

amigurumi organik örgü küçük kız bebeğimizin boyutları 25cm ve 30cm , 45cm-50cm , 55cm-60cm arası olmaktadır.
Örgü kız bebeğimiz çocuklarımız için sevimli bir uyku arkadaşı ve evcilik oyunları için harika bir oyun arkadaşı olabilir.
Amigurumi örgü oyuncaklar  sağlıklı organik iplerle örülür ve çamaşır makinesinde rahatlıkla yıkanabilir, bu sağlıklı amigurumi organik oyuncaklar farklı modelleri ve uygun fiyatlarla heryerehediye.com da sizlerle...       

Whatsapp Destek Hattı
x
İletişime geçmek için tıklayınız
Tıklayınız